Дана угода є офіційною пропозицією (публічною офертою) Товариства з обмеженою відповідальністю «Карпати Круїз» (далі – Виконавець) усім зареєстрованим фізичним особам, скористатися послугами веб-сайту https://karpatykruiz.com.ua/ згідно зі встановленими правилами, описаними в договорі.

   

  Будь-яка особа (далі - Турист) має право замовити обрану туристичну послугу з сайту https://karpatykruiz.com.ua/, цією дією підтверджуючи свою згоду з умовами договору. Кінцевим прийняттям всіх умов вважається факт сплати Туристом умовленої суми за послугу по рахунку Виконавця. В свою чергу Виконавець має отримати документ, підтверджуючий факт сплати (згідно Ст.642 Цивільного кодексу України).

   

  Загальні положення

  1.1. Туристичний пакет (тур) – це набір туристичних послуг, у тому числі: транспортування до місця відпочинку й зворотно, проживання в умовленому місці, харчування та страхування.

  1.2. Туристичне агентство (турфірма) – це продавець Тура, що спеціалізується на достовірному інформуванні умов та реалізації Турів. Він не несе відповідальності за якість послуг та надання сервісу, а лише надає актуальну та достовірну інформацію про Тур та займається оформленням документів.

  1.3. Сервіс online бронювань – це внутрішня система на сайті https://karpatykruiz.com.ua/, створена для більш зручного пошуку послуг, резервування та сплати.

  1.4. Клієнт – повнолітня людина, що свідомо здійснила замовлення Туру через систему online бронювання https://karpatykruiz.com.ua/.

  1.5. Бронювання на ресурсі https://karpatykruiz.com.ua/  виконується на підставі даної угоди  між користувачем системи online резервування (далі - Клієнт) і товариством «Карпати Круїз» (далі - Турагентство).

  1.6. Факт резервування замовлених послуг є підтвердженим лише після усвідомлення та прийняття Клієнтом всіх умов угоди, а також після сплати послуг.

   

  Зобов'язання сторін

  2.1. Сервіс онлайн бронювання несе відповідальність за:

  2.1.1. Правильне та вчасне бронювання готелю чи санаторію, обраного Клієнтом на сайті https://karpatykruiz.com.ua/.

  2.1.2. Своєчасний перевід коштів, отриманих від Клієнта.

  2.1.3. Вчасне надання достовірної інформації Клієнтові у випадку змін у вибраному Турі.

  2.1.4. Своєчасну підготовку необхідної документації, що необхідна для Туру.

  2.2. Сервіс бронювання не несе відповідальність:

  2.2.1. В тому випадку, якщо Клієнт за якимось особистими причинами, не пов'язаними з роботою сервісу, не може скористатися замовленою послугою.

  2.2.2.У тому випадку, якщо клієнта не влаштували умови проживання та лікування, які надає обраний ним готель чи санаторій.

  2.2.3. За витрати коштів, що виникли в результаті захворювання чи нещасних випадків.

  2.2.4. За передачу документів від готелю або санаторію для відшкодування витрат.

  2.3. Клієнт несе відповідальність за:

  2.3.1. Витрати, що пов'язані з покращенням умов проживання та харчування та будь-які платні послуги готелю. Також він несе відповідальність за своє майно у разі його пошкодження.

  2.3.2. Вчасну передплату на протязі 5-ти банківських днів, що є обов'язковою умовою бронювання. Якщо цей пункт не буде виконано, замовлення буде анульоване системою.

  2.3.3. Своєчасність заїзду та виїзду з готелю та санаторію. Якщо умови не були виконані, штрафні санкції будуть розглядатися в індивідуальному порядку.

   

  Бронювання туру та оплата

  3.1. Забронювати послугу можна в телефонному режимі за вказаними на сайті номерами чи за допомогою онлайн сервісу.

  3.2. Кінцеве бронювання туру відбувається після внесення Клієнтом передоплати.

  3.3. Сума передоплати визначається індивідуально для кожного замовлення, а повна сума оплати має бути зазначена в особистому рахунку, який Клієнт отримає на пошту чи у вигляді смс повідомлення після резервування.

  3.4. Офіційне підтвердження бронювання буде вислане Клієнтові на пошту чи у вигляді смс повідомлення після повної оплати.

   

  Відмова від бронювання та повернення коштів

  4.1. В разі несвоєчасної оплати чи відмови внесення передоплати бронювання Туру буде анульоване системою без попередження.

  4.2. В разі внесення оплати за послугу і відмови від цієї послуги, повернення коштів буде відбуватися згідно з умовами Договору з санаторієм та ТОВ «Карпати Круїз». Також будуть вирахувані всі витрати зі сторони компанії, що виникли під час бронювання Вашого Туру.

   

  Дані компанії

  Компанія: ТОВ «Карпати Круїз»

  Адреса: вул. Сагайдачного 19/4, м. Трускавець, Львівська обл., Україна, 82200

  Тел: +38 (03247) 5-08-71, +38 (097) 430-35-02, +38 (095) 405-88-39, +38 (073) 432-68-70

  Рахунок: № UA373253210000026009053746834

  Банк: АТ КБ «Приватбанк»

  МФО: 325321

  Код ЄДРПОУ: 42397354

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо