Заповідник «Тустань»
  05-03-2019

  Красивий вид постає перед очима туристів на околицях села Урич: на висоту 75 метрів над рівнем моря піднімаються кам’яні скали. Голі камені-пісковики, поцятковані павутиною складок, ребристим хребтом піднялися над верхівками дерев.

  Детальніше
  Опис та інформація про готель «Три сини та донька 4*»
  05-03-2019

  У передгір’ї Карпат, в маленькому селищі міського типу Східниця розташований лікувально-оздоровчий комплекс «Три сини та донька 4*». Курорт Східниця відрізняється від всіх інших курортів своїми унікальними водами, які витікають прямо із землі.

  Детальніше
  Опис та інформація про санаторій «Зелений Бір»
  05-03-2019

  Хочемо звернути вашу увагу на лікувально-оздоровчий комплекс «Зелений Бір». Цей заклад розташований у глибині Східниці, неподалік 25 і 26 джерел.

  Детальніше
  Опис та інформація про готель «Київська Русь»
  05-03-2019

  Київська Русь розташована у прекрасному місті, неподалік від джерел, місцевого базару та магазинів. Для відпочинку туристам пропонують 59 комфортних номерів, які оформлені в різних стилях.

  Детальніше
  Відомий курорт Західної України Східниця
  05-03-2019

  Ще одним відомим курортом нашої країни є Східниця. Це маленьке селище міського типу, яке розкинулося неподалік річки Стрий та з усіх сторін його огортають зелені масиви Карпатських гір. З кожним роком селище Східниця розширяється та розбудовується.

  Детальніше
  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо