Заповідник «Тустань»
05-03-2019

Красивий вид постає перед очима туристів на околицях села Урич: на висоту 75 метрів над рівнем моря піднімаються кам’яні скали. Голі камені-пісковики, поцятковані павутиною складок, ребристим хребтом піднялися над верхівками дерев.

Детальніше
Опис та інформація про готель «Три сини та донька 4*»
05-03-2019

У передгір’ї Карпат, в маленькому селищі міського типу Східниця розташований лікувально-оздоровчий комплекс «Три сини та донька 4*». Курорт Східниця відрізняється від всіх інших курортів своїми унікальними водами, які витікають прямо із землі.

Детальніше
Опис та інформація про санаторій «Зелений Бір»
05-03-2019

Відоме курортне селище імені Омельяна Стоцького – Східниця розташована у мальовничому куточку Західної України. Добратися до Східниці можна тільки через Трускавець. Це досить новий курорт, тому дуже розбудовується і розширяється.

Детальніше
Опис та інформація про готель «Київська Русь»
05-03-2019

Київська Русь розташована у прекрасному місті, неподалік від джерел, місцевого базару та магазинів. Для відпочинку туристам пропонують 59 комфортних номерів, які оформлені в різних стилях.

Детальніше
Відомий курорт Західної України Східниця
05-03-2019

Ще одним відомим курортом нашої країни є Східниця. Це маленьке селище міського типу, яке розкинулося неподалік річки Стрий та з усіх сторін його огортають зелені масиви Карпатських гір. З кожним роком селище Східниця розширяється та розбудовується.

Детальніше