Реабілітація після COVID-19
  10-03-2021

  Реабілітація ковід - єдиний дієвий спосіб повернутись до нормального життя. Доцільно проходити її в спеціалізованих місцях, а ще краще - в санаторіях.

  Детальніше
  Літотрипсія - метод лікування сечокам'яної хвороби
  26-03-2020

  Ефективний і безопераційний метод дроблення каменів нирок, сечоводів і сечового міхура. Цей метод дозволяє дробити конкременти різного розміру та складу до рівня піску, що дає можливість самостійному очищенню сечових шляхів.

  Детальніше
  Лікувальна вода «Нафтуся»
  06-03-2019

  У мальовничих передгір'ях Східних Карпат в районі невеликого поселення Трускавець  400 років тому були виявлені мінеральні джерела. Лікувальні властивості цих джерел вперше вивчалися в 1578 році Войцехом Очко.

  Детальніше
  Спосіб використання озокериту
  06-03-2019

  Озокерит розтоплюють на водяній бані до 80-90 градусів, потім розливають у металеві кювети різних розмірів, вистелених поліетиленовою плівкою.

  Детальніше
  Профілактичні і лікувальні заходи після лікування на курорті Трускавець
  06-03-2019

  Лікування на відомому курорті – це лише перший етап на шляху для одужання хворих. Стабільність досягнутих позитивних наслідків лікування великою мірою визначається правильними наступними заходами.

  Детальніше
  Унікальна процедура - озокерит
  06-03-2019

  Озокерит у лікувальній практиці використовується в нагрітому вигляді шляхом аплікації на шкіру і слизові оболонки, що призводить до інтенсивнішого їх нагрівання.

  Детальніше
  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо