Курорт Трускавець - Перлина Карпат
06-03-2019

Трускавець - розкішний, привабливий курортний комплекс в ущелині Карпат. Бальнеологічний курорт пропонує своїм клієнтам різного типу і виду санаторії від економ класу до класу 5 зірок, розкішні вілли і готелі, приватні садиби та затишні квартири.

Детальніше
Опис та інформація про санаторій «Трускавець СБУ»
06-03-2019

Одним із державних лікувальних закладів Трускавця є санаторій Трускавець Служби Безпеки України. Цей санаторій славиться своєю прекрасною лікувальною базою та високим рівнем обслуговування.

Детальніше
Найкращий курорт Західної України Трускавець
06-03-2019

Одним із найбільш популярних курортів Західної України - курорт Трускавець. Він славиться своєю мальовничою природою, чистим повітрям та унікальними мінеральними водами, яким немає аналогів по всій Україні.

Детальніше
Опис та інформація про санаторії «Кристал» та «Алмаз»
05-03-2019

Санаторії Кристал і санаторії Алмаз з’єднані з лікувальною базою БОЛ №1 критим переходом, тому туристам легко відвідувати процедури.

Детальніше
Опис та інформація про санаторій «Шахтар»
05-03-2019

Санаторій Шахтар – невеликий санаторій, який розташований на окружній міста Трускавця. Велика зелена паркова зона, чисте повітря приваблюють всіх туристів відвідати цей лікувально-оздоровчий заклад.

Детальніше
Опис та інформація про санаторій «Ріксос Прикарпаття»
05-03-2019

В курортно-чистій зоні, недалеко від «верхнього» бювету, в 5-ти хвилинах до самого джерела, розташований 5-ти зірковий лікувально-діагностичний заклад «Ріксос Прикарпаття». Коріння цього санаторію іде зі східної України.

Детальніше