Опис та інформація про санаторій «Аркада»

  В безпосередній близькості до головних комунікацій нашого курортного міста Трускавець, тобто нижнього бювету, паркової зони, ринку та залізно-дорожнього вокзалу розташований санаторій Аркада.  Відстань до бювету – 7 хвилин ходьби.

  В цьому санаторії одночасно можуть розміститися близько 70 осіб, тобто він досить маленький та компактний. Туристам пропонують розміщення в різних категоріях номерів: одномісний – невеликий номер на 4 поверсі мансардного типу, але в цьому номері немає душу та туалету, він є спільним та розміщений на поверсі. Також є номери категорії: двомісний, напівлюкс, напівлюкс покращений,  люкс та апартаменти.

  В санаторії Аркада проводять різноманітні процедури за призначенням лікаря. Основним профілем лікування є лікування захворювань травлення та виведення піску та інших шкідливих речовин з організму.

  Також у вартість путівки входить харчування. Рік тому на території санаторію збудували новий корпус, в якому розмістили їдальню. Туристам пропонують трьох разове харчування, а також на вечерю додатково видають кефір з булочкою або фрукти.

  За додаткову послуги туристи можуть відвідати власний басейн та сауну, а для жінок кожного дня функціонує салон красоти.

  Так як санаторій досить маленький, тому практично круглий рік він зайнятий. Бронювання путівок відбувається завчасно.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо