Які захворювання лікують на курорті Трускавець?
  04-07-2019

  Основним профілем лікування на курорті Трускавець – це лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, лікування нирок, печінки, підшлункової залози, дванадцятипалої кишки, обмін речовин, ожиріння, лікування органів сечовидільної системи.

  Детальніше
  Курорт Трускавець - Перлина Карпат
  06-03-2019

  Трускавець - розкішний, привабливий курортний комплекс в ущелині Карпат. Бальнеологічний курорт пропонує своїм клієнтам різного типу і виду санаторії від економ класу до класу 5 зірок, розкішні вілли і готелі, приватні садиби та затишні квартири.

  Детальніше
  Унікальне явище «Нафтуся»
  06-03-2019

  У мальовничих передгір'ях Східних Карпат в районі невеликого поселення Трускавець  400 років тому були виявлені мінеральні джерела. Лікувальні властивості цих джерел вперше вивчалися в 1578 році Войцехом Очко.

  Детальніше
  Опис та інформація про санаторій «Трускавець СБУ»
  06-03-2019

  Одним із державних лікувальних закладів Трускавця є санаторій Трускавець Служби Безпеки України. Цей санаторій славиться своєю прекрасною лікувальною базою та високим рівнем обслуговування.

  Детальніше
  Спосіб використання озокериту
  06-03-2019

  Озокерит розтоплюють на водяній бані до 80-90 градусів, потім розливають у металеві кювети різних розмірів, вистелених поліетиленовою плівкою.

  Детальніше
  Профілактичні і лікувальні заходи після лікування на курорті Трускавець
  06-03-2019

  Лікування на відомому курорті – це лише перший етап на шляху для одужання хворих. Стабільність досягнутих позитивних наслідків лікування великою мірою визначається правильними наступними заходами.

  Детальніше