Курорт Трускавець - Перлина Карпат
06-03-2019

Трускавець - розкішний, привабливий курортний комплекс в ущелині Карпат. Бальнеологічний курорт пропонує своїм клієнтам різного типу і виду санаторії від економ класу до класу 5 зірок, розкішні вілли і готелі, приватні садиби та затишні квартири.

Детальніше
Унікальне явище «Нафтуся»
06-03-2019

У мальовничих передгір'ях Східних Карпат в районі невеликого поселення Трускавець  400 років тому були виявлені мінеральні джерела. Лікувальні властивості цих джерел вперше вивчалися в 1578 році Войцехом Очко.

Детальніше
Опис та інформація про санаторій «Трускавець СБУ»
06-03-2019

Одним із державних лікувальних закладів Трускавця є санаторій Трускавець Служби Безпеки України. Цей санаторій славиться своєю прекрасною лікувальною базою та високим рівнем обслуговування.

Детальніше
Спосіб використання озокериту
06-03-2019

Озокерит розтоплюють на водяній бані до 80-90 градусів, потім розливають у металеві кювети різних розмірів, вистелених поліетиленовою плівкою.

Детальніше
Профілактичні і лікувальні заходи після лікування на курорті Трускавець
06-03-2019

Лікування на відомому курорті – це лише перший етап на шляху для одужання хворих. Стабільність досягнутих позитивних наслідків лікування великою мірою визначається правильними наступними заходами.

Детальніше
Унікальна процедура - озокерит
06-03-2019

Озокерит у лікувальній практиці використовується в нагрітому вигляді шляхом аплікації на шкіру і слизові оболонки, що призводить до інтенсивнішого їх нагрівання.

Детальніше