Опис та інформація про санаторій «Зелений Бір»

  Відоме курортне селище імені Омельяна Стоцького – Східниця розташована у мальовничому куточку Західної України. Добратися до Східниці можна тільки через Трускавець. Це досить новий курорт, тому дуже розбудовується і розширяється. Щодня відкриваються нові комплекси: санаторії та готелі.

  В Східниці є тільки два заклади, які мають статус санаторію, тобто в них проводять процедури. Це санаторії Стожари та Зелений Бір. Хочемо звернути вашу увагу на лікувально-оздоровчий комплекс «Зелений Бір».  Цей заклад розташований у глибині Східниці, неподалік 25 і 26 джерел.

  Ціни на проживання досить доступні. У вартість входить: первинна консультація, проживання та трьох разове харчування. За додаткову плату відпочивальники можуть купити процедури, на лікування в день необхідно виділити 100-150 грн.

  В номерах зроблений сучасний ремонт та обладнано електричними чайниками та фенами. Є номера з роздільними ліжками та з двоспальним ліжком, а для батьків з дітьми пропонуємо відпочинок у двокімнатних номерах категорії люкс.

  Також у вартість входить користування безкоштовним інтернетом та парковкою. Санаторій розміщений у лісових масивах. Неподалік розміщена паркова зона, дерев’яні альтанки та мангал загального користування.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо