Відомий курорт Західної України Східниця

    Ще одним відомим курортом нашої країни є Східниця. Це маленьке селище міського типу, яке розкинулося неподалік річки Стрий та з усіх сторін його огортають зелені масиви Карпатських гір. З кожним роком селище Східниця розширяється та розбудовується. Постійно відкриваються нові заклади для відпочинку та оздоровлення. Східниця – це єдиний курорт, в якому немає центрального бювета, мінеральні води ллються із землі та розміщені по всій території селища.

    Цілющих вод в Східниці налічується близько 15 різних видів, які між собою відрізняються за вмістом різних корисних елементів. За допомогою води в Східниці лікують захворювання шлунково-кишечного тракту, проблеми з обміном речовин, сечовидільної системи та захворювання таких органів як нирки та печінка.

    Санаторії Східниці працюють впродовж року і приймають безліч туристів з усіх куточків світу. Не дивлячись на низьку температуру взимку, цілющі води курорту ніколи не замерзають, але їх підігрівають безпосередньо біля джерела за допомогою сухого спирту. Дзвоніть до наших менеджерів за номерами указаними на сайті, для того щоб забронювати номер на курорті Східниці.

    Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо