Опис та інформація про готель «Київська Русь»

  У середині Карпатських гір, в селищі міського типу Східниця у 2010 році відкритий сучасний лікувально-оздоровчий комплекс «Київська Русь». Протягом першого року функціонування комплекс нагородили відзнаками якості та присвоїли звання 4-х зіркового готелю.

  Курорт Східниця відомий своїми мінеральними якостями, цей курорт дуже унікальний. Його у народі називають «Швейцарським Альпами», це не дивно, так як прекрасні краєвиди і кристально чисте повітря. Це містечко межує з курортом Трускавець.

  Київська Русь розташована у прекрасному місті, неподалік від джерел, місцевого базару та магазинів. Для відпочинку туристам пропонують 59 комфортних номерів, які оформлені в різних стилях. Можна купити різні пакети: тільки проживання,  проживання і 3-х разове дієтичне харчування по замовленню, та пакет «Все включено», в який входить лікування.

  У вільний час відпочивальники цього комплексу можуть відвідати великий СПА комплекс, а у літній період функціонує басейн на вулиці. У СПА зону входить: басейн, різні види сауни. Також у додаткові розваги входить: ресторани, бари, літні тераси, караоке клуб, більярдний зал, дитячий майданчик та власний бювет.

  В санаторії «Київська Русь» є власна лікувальна база, в якій проводять діагностичні та лікувальні процедури за призначенням лікаря. За результатами аналізів туристи отримують індивідуальний курс лікування, тобто процедури. Новинкою цього комплексу є тайський масаж. 

  Приїжджайте в Східницю щоб покращити своє здоров’я та омолодитися, адже немає нічого кращого ніж цілюща вода для вашого оздоровлення та краси.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо