Бальнеологічний курорт Трускавець

  Сьогодні в Трускавці функціонує близько 30 санаторіїв, які розраховані майже на 20 тисяч ліжок, десять пансіонатів, а також ряд готелів, віл та приватних квартир.

  З початку 1991 року на курорті лікувалося понад 100 тисяч санаторних та амбулаторних хворих, а за період незалежності тут оздоровилися близько 7 мільйонів чоловік.

  Ще величніші перспективи керівництво міста ставить перед собою. На будівництво та реконструкцію курорту кожного року з бюджету міста виділяються мільйони гривень. Найбажанішими оздоровницями курорту є санаторії Кристал і Алмаз, які одночасно приймають до двох тисяч хворих. Ці санаторії спеціалізуються на лікуванні захворювань органів травлення, нирок і сечовивідних шляхів. Тут  діють гастроентерологічні та урологічні відділення, ряд кабінетів – рентгенівський, дуоденальне зондування, урологічний, зуболікарський, масажу та інші. В цих санаторіях вартість путівок є найнижчими у Трускавці.

  Біля автовокзалу, у лісовому масиві, функціонує ще один санаторно-готельний «Дніпро-Бескид». Корпус «Дніпро» - дев’ятиповерхова споруда оригінальної форми, яку використовують як санаторій, а корпус «Бескид» як готель. Одночасно ці два корпуси можуть прийняти до 800 чоловік.

  Палацом здоров’я в Трускавці називають санаторій «Шахтар». Його основна спеціалізація – лікування захворювання нирок, сечовивідних шляхів, печінки та порушень обміну речовин. В санаторії все розміщено в одній будівлі: спальний корпус, їдальня, лікувальна база і басейн.

  Один з найкращих лікувальних закладів курорту є санаторій «Кришталевий Палац». Назва його походить від розкішного інтер’єра, оздобленого кольоровим склом та кришталем. За час існування санаторій було перебудовано та значно розширено. Тепер він має чотири спальних і один лікувальних корпуси, розважальний клуб та їдальню. Лікувальна спеціалізація закладу така ж, як і в решти санаторіїв.

  У курортно-санаторній практиці в Трускавці при захворюваннях органів травлення широко застосовують озокерит. Лікувальні процедури здійснюються в загальнокурортній озокеритолікарні. Тут є фізіотерапевтичне, озокеритне і гінекологічне відділення.

  Лікувально-діагностична база відомої здравниці повністю відповідає всім вимогам, що ставляться до курорту. Тому й зростає популярність Трускавця, з кожним роком збільшується кількість людей, які приїжджають сюди на лікування та відпочинок.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо