Опис та інформація про санаторій «Карпати»

  Санаторій Карпати – один із найкращих санаторіїв Трускавця. Він славиться своєю сучасною лікувальною базою. Санаторій розташований в прекрасному місці, де багато зелених дерев і кущів.

  В санаторії Карпати працюють найкращі лікарі – спеціалісти своєї справи, вони ретельно підбирають лікування для кожного хворого, різноманітні процедури для лікування шлунково-кишкового тракту, обміну речовин, лікування органів травлення та цукрового діабету.

  Харчування в санаторії – шведський стіл, тобто кожний відпочивальник може знайти для себе безліч страв. Різноманітний перелік фруктів, овочів, великий вибір закусок, основних страв та кондитерських виробів. Для кожного туриста дієтсестра індивідуально підбирає різні дієти.

  Номера в санаторії після ремонту, в кожному номері є все необхідне для комфортного проживання: рушники, фен, телевізор та заповнений міні-бар. При заїзді в санаторій, кожний відпочивальник залишає завдаток за номер вибраної ним категорії, а на ці гроші може користуватися цим баром.

  У вільний від лікування час, туристи санаторію Карпати можуть відвідати різноманітні концерти, які проводять у концертному залі санаторію. Кожного дня в кінозалі проводять перегляд фільмів та мультфільмів. Часто приїжджає Віктор Павлик, який безкоштовно проводить концерти туристам, які люблять його творчість.

  Найбільш захоплює людей – паркова зона санаторію. На території розташований міні-зоопарк, безліч альтанок та дитячих майданчиків. А невелику частину санаторію відведено на творчість Івана Франка, де на табличках вирізьблено частини його віршів.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо