Організація і проведення конференцій від Карпати Круїз

  Проведення виїзних бізнес-заходів - відмінне рішення для будь-якої компанії. Залишаючи звичні рамки робочого місця, співробітники відчувають себе спокійно, у них виникають нові геніальні ідеї. Будь-який підприємець повинен розуміти, що щотижневі зустрічі з партнерами в офісі не здатні дати позитивні результати. А ось сучасно облаштований конференц-зал у якомусь мальовничому місці зможе стати відмінним місцем для вирішення серйозних питань. До того ж таким чином можна показати, наскільки Ви цінуєте та поважаєте своїх колег.

  Бізнес-туризм є важливою й обов'язковою складовою підприємництва. Досвідчені маркетологи світу наполягають на тому, що найбільш важливі переговори між партнерами найкраще проводити в незвичному середовищі, наприклад, на природі або на курорті. Таким чином, можна поєднати відпочинок і роботу. Численні курортні комплекси України мають у своєму розпорядженні сучасні обладнані аудиторії, де є все необхідне для проведення конференцій, зустрічей і різного роду тренінгів.

  Ми пропонуємо професійну допомогу в організації:

  • бізнес-зустрічей;
  • тімбілдингу;
  • наукових конференцій;
  • презентацій;
  • лекцій;
  • тренінгів;
  • семінарів.

  Карпати - ідеальне місце для ділових конференцій

  Найбільш оптимальним місцем для проведення ділових зустрічей та тренінгів є комплекси готельного типу. Як правило, в них є обладнані необхідною апаратурою зали на кілька десятків або сотень людей. Кімнати оснащені хорошою звукоізоляцією та шумопоглинанням, тому ніхто не буде Вам заважати. Крім іншого, готелі мають у своєму розпорядженні відмінний номерний фонд, що дозволяє обрати доступні за ціною апартаменти та відпочити.

  Останнім часом більшість ділових зустрічей проходять в готелях Трускавця, Східниці, Моршина та гірськолижного комплексу «Плай». Місцева атмосфера сприяє прийняттю важливих рішень та зародженню нових ідей. Проведення конференцій у Прикарпатті - найкращий варіант для багатьох підприємців.

  Допомога в організаційних питаннях від «Карпати Круїз»

  Компанія «Карпати Круїз» допомогла вже десяткам зацікавлених замовників. З нами Ви не тільки знайдете ідеальне місце для проведення заходу, але й зможете вирішити супутні питання. Беремо на себе все, починаючи з організації трансферу та закінчуючи орендою залу й заселенням гостей. Вам нема про що хвилюватися, адже ми пропонуємо професійні послуги.

  Для максимального комфорту замовника ми співпрацюємо з усіма санаторно-курортними комплексами Трускавця, Східниці, Моршина та гірськолижного курорту «Плай». Ми враховуємо всі побажання та фінансові обмеження, знаходимо оптимальні місця для Ваших потреб. Організуємо ділову зустріч на будь-яку кількість гостей. При необхідності переобладнаємо зали ресторанів або орендуємо готовий зал. Спектр пропозицій величезний: зали з апаратурою та без неї, зі спеціалізованим освітленням, звукозаписними пристроями, проекторами, телевізорами та іншим оснащенням.

  Крім ділових зустрічей і семінарів організовуємо презентації, лекції, корпоративи та весільні банкети будь-якої складності. Після й під час заходів гості захочуть відпочити, і в цьому ми допоможемо. Беремо на себе організацію кава-брейків, фуршетів, вечерь та чайних церемоній. Ви можете повністю зосередитися на справах, а про решту ми подбаємо.

  Організація бізнес зустрічей в Карпатському регіоні: кращі місця

  Для організації конференцій та бізнес зустрічей ми обираємо кращі місця курортних зон. Найбільш затребуваними серед наших клієнтів є:

  Трускавець:

  Моршин:

  • Палац Культури м. Моршин

  Східниця:

  Гірськолижний комплекс «Плай»:

  Сучасно обладнані конференц-зали готелів курортних міст ідеально підходять для проведення різного роду заходів. До того ж дружня атмосфера даних місць сприяє хорошому настрою і прийняттю правильних рішень. Крім зустрічей Ви та Ваші партнери зможуть гарненько відпочити в одному із затишних номерів.

  Нерідко ділові виїзні зустрічі в Трускавці, Східниці, Моршині та гірськолижному комплексі «Плай» поєднують з екскурсіями, туристичними походами, банкетами та навіть поїздками на концерти. Інфраструктура курортних міст досить цікава і розвинена, тому багато хто хоче отримати максимальне задоволення від поїздки. Просто повідомте нашим менеджерам мету подорожі та всі Ваші побажання, а інші моменти ми візьмемо на себе.

  Чому має сенс довіритися саме нам?

  Сервіс організації конференцій від «Карпати Круїз» - це повноцінний супровід на всіх етапах проведення заходу. Ми приділяємо особливу увагу грамотній організаційній та технічній стороні, лояльно ставимося до кожного замовника і пропонуємо оптимальні варіанти. Гарантуємо високий сервіс європейського класу та індивідуальний підхід.

  Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісний конференц-сервіс в Трускавці, Східниці, Моршині або гірськолижному комплексі «Плай». Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • величезний спектр послуг для грамотного проведення заходів;
  • європейський сервіс;
  • оперативність та організованість;
  • повне оснащення залів бездротовим інтернетом, світло-, аудіо- і відеоапаратурою;
  • підтримка персонального менеджера 24/7;
  • банкети, кава-брейки, туристичні поїздки;
  • краще розташування в мальовничих місцях Карпат.

  Замовити конференц-сервіс у представників «Карпати Круїз»

  Якщо Вам потрібна професійна організація виїзних заходів в Трускавці, Моршині, Східниці або гірськолижному комплексі «Плай», зверніться до наших менеджерів та обговоріть всі моменти заходу. Наша фірма співпрацює з самими елітними санаторно-курортними комплексами, які надають конференц-сервіс. Для докладної інформації зв'яжіться з нами по одному з вказаних номерів: +38 (097) 430-35-02, +38 (095) 405-88-39, +38 (073) 432-68-70, +38 (03247) 5-08-71 або надішліть заявку на електронну пошту: info@karpatykruiz.com.ua.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо