Опис та інформація про санаторій «Ріксос Прикарпаття»

  У передгір’ї мальовничих куточків Львівщини, серед зелених хвойних дерев, місцевих пагорбів та прекрасного краєвиду розташувалося маленьке містечко курорт Трускавець. Місто має зручне сполучення з головним містом області, так як через кожні 40 хвилин відправляються комфортні рейсові автобуси, та їздять електропоїзди, та щодня в 8 годині ранку прибуває поїзд зі столиці та у 11 годині ранку з Дніпра.

  Трускавець – один із найкращих курортів України, так як славиться цілющими копалинами місцевості, а це унікальна по своєму хімічному складу вода «Нафтуся», та багато інших цілющих вод, які допомагають туристам в лікуванні. Цей курорт відомий з давніх часів, жителі використовують трускавецьку воду в лікувальних цілях. Лікарі переконані, що вода впливає на всі процеси життєдіяльності людини, покращує загальне самопочуття людини та виводить з організму всі шкідливі речовини.

  В курортно-чистій зоні, недалеко від «верхнього» бювету, в 5-ти хвилинах до самого джерела, розташований 5-ти зірковий лікувально-діагностичний заклад «Ріксос Прикарпаття». Коріння цього санаторію іде зі східної України.

  Курортний комплекс «Ріксос Прикарпаття» розрахований на 370 комфортабельних номерів, кожний з яких відповідає європейським стандартам, відрізняються індивідуальними інтер’єрами та вишуканими меблями. Вже 10 років туристи з різних країн світу приїжджають сюди не тільки подихати чистим гірським повітрям і відпочити від шумних міст, а й поправити своє здоров’я.

  Санаторій пропонує своїм туристам великий спа центр, відкритий та закритий басейни, тенісний корт, тренажерний зал, дитячу кімнату, караоке клуб, та різної кухні ресторани. Наші поварі задовольнять вимоги найвибагливішого гурмана кулінарії, так як ресторани працюють по системі «шведський стіл» та пропонують широкий асортимент страв різної кухні.

  Гордістю цього санаторію є лікувально-діагностичний центр, який розміщений в середині, з високотехнологічними та професійними апаратами і кваліфікованими спеціалістами своєї справи. Тільки в цьому закладі у всьому Трускавці проводять комп’ютерну томографію та магніто резонансну терапію.

  Чудове поєднання чистого повітря та якісного лікування, яке розроблене фахівцями медичного центру дає в кінцевому результаті надзвичайний ефект. Тому й не дивно, що постійні клієнти закладу віддають перевагу Трускавцю і відвідують його щонайменше двічі на рік. Також щосезону діють знижки та працює програма лояльності.

   

   

   

   

   

   

   

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо