Інформація про найкращі санаторії Трускавця

  Найцінніше у людини це її здоров'я, так як воно закладається при народженні та має певний ліміт ресурсів. Кожний із нас звертає увагу на здоров'я тільки тоді, коли починає щось турбувати. Для того щоб підтримувати його необхідно вчасно звертатися до спеціалістів або хоча б один раз на рік відвідувати лікувальні курорти. В Україні є безліч курортів, які займаються лікуванням усіх людських органів.

  Вашу увагу просимо звернути на курорт світового значення – Трускавець. Це маленьке містечко, яке розташоване у передгір’ї Карпат славиться унікальними водами, чистим повітрям та привітним персоналом. Всі ці позитивні якості зроблять ваш відпочинок незабутнім, а лікування – результативним. В Трускавці розташовано близько тридцяти санаторіїв та пансіонатів, які зможуть прийняти туристів з різними можливостями та статками. Санаторії поділяються на класи комфортності.

  Найбільш відвідуваним є санаторій Карпати, розташований неподалік лісу та озера. Він набув популярності серед туристів завдяки своїм лікувальним процедурам, прекрасному місцерозташуванню та висококваліфікованому медичному персоналу. Цей санаторій межує також з популярним санаторієм Шахтар.

  В 2014 році в санаторії Шахтар було проведено капітальний ремонт у номерах, холах, їдальні та у лікувальному корпусі. Відремонтували басейн, купили нові тренажери, оформили фасад санаторію та прилеглу територію. В санаторії Шахтар постійно вводять нові акції та заманливі пропозиції. На даний момент діє акція «1 година користування басейном та тренажерним залом входить у вартість».

  Також пропонуємо вашу увагу звернути на ще 2 санаторії: санаторій Трускавець СБУ та санаторій Перлина Прикарпаття. Хоча вони і відомчі, але держава всяко допомагає та підтримує їх на достойному рівні. В цих санаторіях проходять лікування не тільки військовослужбовці, але й прості туристи. Так як ці заклади приймають державних працівників – лікування у них на високому рівні. Проводяться біохімічні аналізи крові, обстеження, ультразвукова діагностика органів травлення.

  Після відпочинку у санаторіях та пансіонатах Трускавця Ваш організм скаже вам дякую та ще довго прослужить здоровим.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо