Опис та інформація про санаторій «Шахтар»

  Санаторій Шахтар – невеликий санаторій, який розташований на окружній міста Трускавця. Велика зелена паркова зона, чисте повітря приваблюють всіх туристів відвідати цей лікувально-оздоровчий заклад. Водосховище, яке розташоване перед санаторієм, виблискує на сонці і пускає зайчики у вікна санаторію.

  Шахтар – сучасний санаторій, в якому провели повну реконструкцію загального холу, зробили ремонт в кімнатах і переробили басейн. Лікувальна база відома на весь Трускавець, так як тут працюють досвідчені спеціалісти, які для кожного хворого підберуть лікування, яке в кінцевому результаті принесе хороший варіант. Процедури проводять медсестри, з високим рівнем кваліфікації, на сучасному медичному обладнанні, яке з кожним роком модернізується.

  У вартість путівка входить: проживання в сучасних номер, лікування, яке підбирає лікар та харчування. Дієтологи підбирають дієти до кожного відпочивальника, також діє зал покращеного харчування. Страви в їдальні дуже різноманітні: від молочних каш до фаршированих перців та вареників.

  Санаторій Шахтар – це один лікувальний заклад в Трускавці, який має в своєму медичному обладнанні пристрій, який проводить магнітно-резонансну томографію. Для того щоб пройти цю процедуру необхідно завчасно записатися. 

  У вільний від лікування час відпочивальники можуть скористатися послугами басейну, сауни та сучасного тренажерного залу. Також є тренажери на вулиці. А у вечері можна відвідати танцювальний зал, який відвідують не тільки відпочивальники санаторію, але й туристи, з інших санаторіїв.

  Санаторій за один раз може розмістити до 400 чоловік, тому путівки необхідно бронювати завчасно у менеджера по телефону, вказаному на сайті. Наші менеджери підберуть для вас красивий номер і оформлять  всі необхідні документи. Наше правило: «Ми відповідаємо за туриста від знайомства і аж до виїду з санаторію».

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо