Мінеральна вода «Нафтуся»

  Протягом півтора століття Трускавець приваблює до себе унікальною водою «Нафтуся» і не менш унікальним природним згустком нафти – озокеритом. Безумовно, на курорті, поряд з цими лікувальними засобами , є ще й інші. Всі вони доповнюють один одного, створюючи славу Трускавцю.

  Тисячі пацієнтів їдуть в Трускавець з надією вилікуватися завдяки «Нафтусі» та озокериту, і їх сподівання виправдовуються.

  Так уже склалося, що коли людину турбує біль, вона хоче якомога швидше позбутися її, забуваючи, що причиною того є хвороба. Однією з найосновніших властивостей «Нафтусі» і озокериту є звільнення людини від болю. Якщо врахувати, що біль супроводжує запальний процес, то позбуття його, завдяки «Нафтусі» та озокериту, свідчить про ліквідацію або зменшення запалення в організмі.

  Якщо ж біль є наслідком спазму гладеньких м’язів, з яких переважно складаються порожнисті органи, то звільнення від болю при застосуванні «Нафтусі» і озокериту у такому разі свідчить, що ці природні чинники здатні зменшити спазмований стан м’язів багатьох органів систем.

  Краще раз побачити, ніж два рази почути, а ще краще – спробувати. Тих, хто побував у Трускавці і пив «Нафтусю», переконувати не потрібно. Так, це дійсно цілюща вода і другої такої немає у світі. Унікальність «Нафтусі» забезпечує її особливий склад. А таємниця його в тому, що чисельні хімічні елементи знаходяться як в іонному стані, так і у вигляді комплексів. Проте, концентрація їх настільки мала, що «Нафтусю» можна розглядати як гомеопатичний засіб. Гомеопатична вода! Завдяки «Нафтусі» з організму виводяться всі зайві продукти обміну речовин. Цим вона і відрізняється від ліків. Про ті та інші особливості цієї унікальної води і піде мова. Звичайно, все розповісти про «Нафтусю» і про Трускавець ми не в змозі. Скільки ще таємниць у цій воді! Але про те, що відомо нам, дізнаєтесь і Ви.

  Геологам відомо, що невеликий схил на початку трускавецького парку має особливу геологічну будову порід. Тому атмосферні осадки, проникаючи крізь пористі піщаники, багаті органічними залишками нафти, на глибині 18-50 метрів перетворюються у зовсім іншу воду з дуже низькою мінералізацією, і утворюється її багато. Щоденно можна отримувати 20-30 тисяч літрів, а наступного дня – її знову є стільки. А це означає, що у Трускавці може одночасно оздоровлюватись близько 30 тисяч пацієнтів.

  Що необхідно знати про «Нафтусю». Вода безбарвна, прозора, навіть дуже прозора, що свідчить про певне розчинення усіх її компонентів. Слабкий сірководневий запах – це таємниця «Нафтуся», проте лише на перший погляд. Якщо розібратися, то сірководень, як і більшість компонентів цієї унікальної води, продукується мікроорганізмами. Але не слід боятися мікроб, вони не мають ніякого відношення до хвороботворних бактерій. Це трудівники. На диво і на щастя, саме там, на великому схилі курортної балки, на певній глибині, прихована біотехнологічна природня лабораторія. Там, без участі людини, постійно утворюється уже тисячі років ця надзвичайно цілюща вода. Тому приїжджайте на відпочинок в санаторії Трускавця та в санаторії Східниці, щоб на собі відчути всю корисність цієї води.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо