Принципи курортного лікування

  Захворювання нирок і сечових шляхів буває у людей будь-якого віку. Ураження цих органів лікують за допомогою втручання хірургів, а також за допомогою медикаментів і курортних факторів.

  Курортне лікування, основним елементом якого є вживання мінеральних вод, спрямоване насамперед на збільшення діурезу, непряме зниження концентрації солей, зміну реакції сечі, полегшення відходження запального процесу і нормалізацію електролітного складу сечі.

  Відомий курорт Трускавець відповідає всім параметрам та вимогам, які ставляться до курорту, призначеного для лікування захворювань сечової системи. Своєрідна геологічна структура, розташування поблизу корисних копалин сприяли формуванню в Трускавці великої кількості унікальних вод, які між собою відрізняються за хімічним складом. Великою популярності курорт  набув завдяки утворенню цілющої води джерела «Нафтуся».

  Бальнеологічне лікування захворювань нирок і сечових шляхів у Трускавці передбачає вплив санаторно-курортних факторів на організм людини. Лише за умови правильного поєднання лікувальних засобів (режиму, дієтичного харчування, внутрішнього і зовнішнього використання мінеральних вод, кліматичних факторів, озокеритотерапії, лікувальної фізкультури та медикаментозних препаратів) можна добитися сприятливого терапевтичного ефекту.

  Приступаючи до лікування урологічного хворого, лікар керується принципом максимального щадіння хворого органа. Вибір найоптимальніших елементів з усього лікувального комплексу зумовлюється віком пацієнта, станом серцево-судинної системи та функціональним станом нирок і сечових шляхів.

  Перш ніж приступити до ознайомлення з бальнеотерапією захворювань сечових органів, показаних для лікування в Трускавці, коротко зупинимося на елементах застосовуваного лікувального комплексу.

  Санаторно-курортний режим складається з трьох частин: загальнокурортного, санаторного та індивідуального. У поняття санаторного режиму входять порядок і послідовність приймання лікувальних процедур, харчування, відпочинок, культурні розваги і т.д. Він забезпечує раціональне використання курортних факторів з урахуванням індивідуальних особливостей організму, фази перебігу захворювання і функціонального стану організму.

  У разі загострення перебігу захворювання хворих переводять на постільний режим і відміняють усі бальнеологічні процедури. Внутрішнє вживання мінеральних вод виключається або обмежується залежно від вираженості паталогічного процесу і прохідності сечових шляхів.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо