Як правильно приймати мінеральні води Трускавця?

  З давніх часів дослідники довели, що мінеральні води природних джерел мають лікувальні та цілющі властивості. Води з таких джерел не лише втамовують спрагу, а ще й допомагають у лікуванні ряду захворювань.

  Одним із головних джерел здравниці Трускавець є мінеральна вода «Нафтуся», вона унікальна за своїм природним складом, лікувальними властивостями та має позитивний вплив на організм людини. Завдяки хімічному складу вона стимулює виведенню дрібних каменів та піску з нирок, жовчного міхура, сечових та жовчовивідних шляхів, зменшує здатність організму до утворення відкладень солей, піску та каменів. Джерело «Нафтуся» відновлює захисну функцію організму, підвищує роботу імунної системи, знімає запальні процеси в органах та тканинах, виводить із організму радіоактивні та токсичні елементи, підвищує обмін речовин, знижує рівень цукру в організмі.

  Ще одним із відомих джерел курорту Трускавець – мінеральна вода «Марія». Призначається лікарями в теплому або холодному виді, в залежності від рівня кислотності шлункового соку. При правильному поєднанні мінеральної води «Марія» з «Нафтусею» лікувальний ефект від прийому вод збільшується в декілька разів. «Марія» покращує роботу жовчного міхура та жовчевидільної системи, зменшує запалення слизової при ентероколітах та ентеритах, стимулює перистальтику кишечника.

  Лікувальне джерело «Софія» - призначається при пониженій кислотності, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, хронічних гастритах, хронічних колітах, схильностях до закрепів. Стимулює та нормалізує роботу шлунку та кишечника, має слабкий жовчогінний ефект.

  Лікувальне джерело «Броніслава» - застосовується для полоскання ротової порожнини та носа, при хронічних захворюваннях горла і дихальних шляхів.

  Щоб очікуваний результат від вживання мінеральної води був позитивним, слід придержуватися декількох простих правил:

  1. Прийом мінеральних вод можливий лише після консультації місцевих лікарів, які залежно від стану організму, ваги та віку людини призначать об’єм, температуру і час прийому.
  2. Мінеральні води необхідно вживати лише з спеціального поїльника з довгим вигнутим носиком або стаканчика з соломинкою. Це перешкоджає потраплянню води на зуби та руйнуванню зубної емалі.
  3. Для кращого засвоєння води в організмі рекомендується після прийому часті прогулянки на свіжому повітрі, активні фізичні вправи, заняття в тренажерному залі або плавання в басейні.
  4. Для підсилення ефекту мінеральних вод необхідно їх поєднати з лікувальними процедурами також згідно призначення лікаря.
  5. Прийом мінеральних джерел повинен проходити в гарному настрої, стані душевного спокою та рівноваги.
  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо