Найкращий курорт Західної України Моршин

  Курорт Моршин невеличке містечко неподалік від міста обласного значення Львова, розташоване у чистій культурній зоні регіону. Навкруги місто обгортає зелена лісистість, гірські чисті річки та озера. Цей курорт притягує туристів мальовничими пейзажами, чудесним свіжим кліматом та цілющими підземними водами.

  Унікальна вода курорту допомагає туристам в оздоровленні та лікуванні органів травлення та шлунково-кишкового тракту. Завдяки хімічному складу вода допомагає в очищенню організму, нормалізує рівень кислоти, піднімає загальний імунітет людини.

  Також туристи приїжджають сюди просто відпочити, так як спокій – це найкраще лікування для людини. Місто можна назвати парком, з віковими насадженнями дерев та дивовижно чистим карпатським повітрям.

  Моршин – один із найважливіших гастроентерологічних курортів Львівщини, та й взагалі всієї України. Щороку сюди приїжджають сотні туристів для лікування.

  Останнім часом в Моршині відкриваються готелі чи приватні садиби, які не являються лікувальними закладами. На курорті діє закрите акціонерне товариство «Моршинкурорт», яке в своєму арсеналі налічує п’ять санаторіїв: Дністер, Перлина Прикарпаття, Черемош, Лаванда та Світанок. Кожний з цих закладів відрізняється між собою історичним пам’ятками створення та інтер’єром.

  Досягненням курорту є його лікувальна база, яку відвідують не тільки відпочивальники санаторіїв, але й жителі міста. Тут працюють висококваліфікований медичний персонал, використовуються новітні технології в лікування на професійному обладнані.

  Перш ніж пройти процедури, відпочивальнику необхідно обов’язково звернутися до лікаря за консультацією. У перший день, лікар вам назначає процедури та воду певного рівня мінералізації. Усі відпочивальники та туристи Моршина у той самий час тричі на день ходять до джерела, а в Моршині їх декілька, пити воду. Кожний пацієнт вживає ту воду, яку йому назначив лікар. Кількість води і її мінералізація визначається лікарем по спеціальній карточці, по якій людина отримує цю воду.

  У вільний час від процедур, туристи можуть зайнятися дозвіллям, а саме відвідати безліч цікавих екскурсій. У затишній зоні курорту знаходяться багато кафе і ресторанів, де туристи можуть побалувати себе карпатськими чаями з різними фруктовими наповнювачами. Також частими відвідувачами курорту є народні артисти України, які приїжджають на курорт зі своїми концертами.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо