Опис та інформація про санаторій «Женева»

  Україна багата своїми курортними містами, які займаються лікуванням та профілактикою різних захворювань. Одним із найкращих, наймальовничіших курортів  є Трускавець.

  Трускавець – розкішне курортне містечко обласного підпорядкування, яке, на мою думку, знаходиться в найпрекраснішому куточку Львівщини та взагалі цілої України. Це місто приваблює туристів різних країн та національностей своїми гірськими рельєфами, чистим карпатським повітрям, великою кількістю хвойних дерев, помірним континентальним кліматом та найголовнішою родзинкою нашого курорту є унікальні цілющі джерела, які відрізняються своїм мінеральним складом.

  Так як місто Трускавець визнали містом курортного значення, інтенсивно почалось забудовуватися різноманітними інфраструктурами. Щомісяця в Трускавці відкриваються нові санаторії, готелі, вілли та маленькі приватні садиби. Це все зв’язано із великою кількістю туристів, які приїжджають для лікування і оздоровлення та просто відпочити з будь-яких країн світу.

  Основною ціллю наших туристів є лікування захворювань, які їх турбують. Основним профілем в Трускавці є лікування захворювання органів травлення та печінки, гастроентерологічні захворювання на різних стадіях захворювання, урологічні захворювання, гінекологічні, захворювання обміну речовин та інші захворювання (серцево-судинні, порушення хребта та опорно-рухового апарату та інші).

  В Трускавці функціонує безліч туристичних фірм та компаній, які без проблем організують відпочинок в санаторіях, чи в інших закладах відпочинку у будь-який момент. Бронювання путівок відбувається по телефонах або за допомогою онлайн бронювання безкоштовно. Ми пропонуємо бронювання номерів різної цінової політики, це залежить від можливостей наших туристів. Пропонуємо номери класу – президентський , та номери класу – економ.

  Вашій увазі пропонуємо санаторій Женева в Трускавці. Цей заклад манить до себе всіх по цінителів європейської розкоші та шарму. Всі номери витончені, зі своїми індивідуальними інтер’єрами та меблями.

  Цей санаторій складається з чотирьох корпусів: Променад, Женева, Цезар та найновіший Роял Гранд, які між собою з’єднані критим переходом. Крім того що в кожному корпусі є спальні номери, але й кожний корпус задіяний в лікуванні  туристів.

  В корпусі Женева – знаходиться Спа зона, це 21 басейн, 16 саун різної температури та значення, дитячий басейн, а найцікавіше – це відкритий басейн на вулиці. В корпусі Цезар знаходиться медична база, де працюють висококваліфіковані спеціалісти своєї справи, та проводяться лікувальні процедури. В корпусі Роял Гранд – розміщений ресторан, який працює по системі «шведський стіл», наші дієтологи та поварі задовольнять навіть найвибагливішого гурмана.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо