Опис та інформація про санаторій «Кришталевий палац»

  Санаторій Кришталевий Палац також входить у список санаторіїв Державної власності. Він належить апарату Президента України. У свій час, кожного року, у санаторії відпочивав Леонід Кравчук та Леонід Кучма з сім’єю.

  Санаторій розташований на території старовинного парку, в серці Трускавці, в мінімальній відстані до бювету. Загальна площа санаторію 12 гектарів.

  «Кришталевий Палац» має декілька спальних корпусів: 2, 4 і найновіший 1 (відкритий в 2012 році), адміністративний корпус, лікувальний заклад та їдальню. Всі вони розташовані неподалік один від одного, тому відпочивальникам добре переміщатися по такій великій території.

  У вартість путівки, окрім стандартного набору послуг, входить користування басейном. У ввечері, туристи можуть скористатися тенісним кортом, волейбольною та баскетбольною площадками, більярдною, кінозалом чи відвідати танцювальні вечори.

  Цей санаторій залужив авторитет не тільки в Україні, але й за її межами. Кожного року безліч туристів, з усіх куточків колишнього Радянського Союзу, їдуть в цей санаторій та задоволені якістю проведення лікувальних процедур та високим рівнем обслуговування.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо