Опис та інформація про санаторій «Лісова пісня»

  Нещодавно у Трускавці, на вулиці Сагайдачного, відкрили новий санаторій під назвою «Лісова Пісня». Це повністю нова будівля, яка збудована за останніми новітніми технологіями з додаванням високоякісних та нешкідливих матеріалів.

  Для проживання туристам пропонують 2-кімнатні та 3-х кімнатні номери, які обладнані однією або двома спальнями, вітальнею та кухнею з необхідними приладами. Тому в цей санаторій дуже зручно їхати з дітьми. Всі номери називаються апартаментами.

  Туристам пропонується відпочинок за різними пакетами: проживання зі сніданком, проживання і трьох разове харчування та тариф «Лікувальний», в який входять великий перелік медичних процедур.

  В комплексі «Лісова Пісня» є своя лікувальна база «Аква Мед», в якій пропонується практично всі процедури, які відомі у Трускавці. В лікування входить комплекс досліджень, обстежень, медичних та оздоровчих процедур. Кількість процедур є необмеженою, тільки контролюється лікуючим лікарем. Також відпочивальники можуть пройти консультації таких спеціалістів як кардіолога, педіатра, уролога, терапевта та гінеколога. На базі закладу є власний бювет мінеральних вод. За бажанням відпочивальники можуть пройти курс лікувального масажу, а також відвідати фінську та російську сауни.

  Є два види харчування: «шведський стіл» української та європейської кухні та харчування по замовленню, тобто дієтичне.

  В інфраструктуру комплексу входить лобі бар на першому поверсі санаторію, прокат велосипедів та спортивного інвентарю, дитяча кімната та майданчик, фітнес центр та конференц зал.

  В санаторії постійно функціонують різні акції та знижки, тому відпочинок є досить доступним для будь-якої категорії населення. Є хороші пропозиції «Відпочинок для батьків» та «Відпочинок для батьків з дітьми».

  «Лісова Пісня» - це найкращий санаторій для відпочинку та оздоровлення, так як поєднання чистого повітря, розкішних апартаментів та близькості до карпатського лісу дають в кінці лікування приємний результат.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо