Опис та інформація про санаторій «Оріана»

  Неподалік від Трускавецького вокзалу та ринку розташований прекрасний пансіонат під назвою Оріана. Це маленький, затишний комплекс, який приваблює туристів своїм місцем розташування та хорошою лікувальною базою.

  Пансіонат вміщує одночасно близько 60-ти туристів та побудований на три поверхи. Так як він розміщений на вершині, тому з вікна відкривається чудовий краєвид на карпатські гори та Трускавець.

  Пансіонат Оріана також приваблює відпочивальників тим, що у них можна купити окремо проживання з харчуванням та окремо лікування. Тобто якщо комусь треба лікуватися, він може проходити процедури, а кому не треба, той може просто пити воду, дихати свіжим повітрям та харчуватися.

  Є два види харчування: дієтичне у їдальні санаторію Аркада, та ресторанне у самому корпусі Оріана, де можна замовити страву будь-якої кухні та поласувати відомими десертами.

  Лікувальна база є невеликою, займає всього декілька кабінетів, але всі необхідні процедури є на місці. Якщо необхідно буде скористатися іншими процедурами, туристи можуть відвідати санаторій Аркада, так як між ними підписаний договір на співпрацю.

  Приїжджайте відпочивати в Трускавець, так як повітря, клімат та процедури в кінцевому результаті вас приємно здивують.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо