Опис та інформація про санаторій «Військовий»

  На окружній дорозі відомого курорту Трускавець розташований санаторій Військовий, з 2013 року його перейменували в санаторій «Трускавецький». Комплекс розміщений в прекрасній місцевості, неподалік лісу та місцевого водосховища. Санаторій є відомчою структурою, належить Міністерству оборони України.

  Санаторій складається з двох корпусів, які між собою з’єднані критим переходом. Адміністрація знаходиться в першому корпусі, він найновіший. Перший корпус складається з 9-ти поверхів, а другий корпус з 5-ти поверхів.

  Між першим та другим корпусами розташована власна лікувальна база, де працюють досвідчені спеціалісти. Лікарі проводять якісну консультацію, а медичний персонал – процедури за їх призначенням.

  Санаторій «Військовий» володіє великою територією, на якій розташовані дерев’яні альтанки, танцювальний зал, тенісні корти та дитячий майданчик. Він межує з санаторіями Шахтар і Південний. Відстань до бювету – 12 хвилин ходьби по парковій зоні відомого курорту.

  Цей санаторій користується великою популярністю серед людей з невеликим достатком. Так як путівки можна купити за невеликі гроші. Номери обладнанні всім необхідним для комфортного відпочинку.

  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо