• Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  • Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  • Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  • Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  • Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  • Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  • Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  • Санаторій «Світязянка» в Трускавці

  Для поселення необхідно мати з собою сертифікат про вакцинацію або негативний тест на Covid-19.

  Санаторій «Світязянка» в Трускавці

  Санаторій «Світязянка» у Трускавці - це архітектурна пам'ятка культури, яка споруджена у 1898 році. Складається з 2-х старовинних вілл - "Світязянка" (4 поверхи) та "Гражина" (3 поверхи), що з'єднані між собою. В оздобленні переважає світла палітрова гамма та дерево, ліфт не передбачено. По цілому комплексі зроблений капітальний ремонт, але старовинний інтер'єр повністю збережений. Завдяки вдалому місцю розташування у парковій зоні, цей заклад користується популярністю серед гостей міста, тому бронювати путівки в санаторії "Світязянка" потрібно завчасно.

  Для поселення пропонують 26 номерів різних категорій: 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні та суперлюкс з кухнею. Усі кімнати укомплектовані електричними чайниками, холодильниками, фенами, рушниками та халатами. У більшості номерів є балкон та кондиціонери. По всій території є безкоштовне інтернет покриття.

  У вартість путівки включено 3-разове збалансоване харчування, яке проводять у 2-х окремих залах. Меню розроблене дієтологами згідно усіх столів по Пневзеру. Для комфортності гостей їдальня з'єднана критим переходом зі спальним корпусом, що дозволяє пересуватися по закладу без верхнього одягу у будь-яку пору року. Лікувальна база у санаторії "Свитязянка" одна із найкращих у Трускавці. Практично усі процедури входять у вартість путівки і проводяться на сучасних апаратах. До послуг гостей: підводний душ-масаж, ванни, фізіотерапевтичні процедури, озокерит, сухі вуглекислі ванни, соляна кімната та багато іншого.

  Ціни на путівки в санаторії "Світязянка" у Трускавці залежать від обраної категорії номеру.

  Замовити дзвінок
  Замовити дзвінок
  Забронювати номер
  Забронювати номер
  Оплатити аванс
  Оплатити аванс
  Номера
  Ціни
  Харчування
  Лікування
  Зручності
  Карта
  Відгуки гостей

  Номера

  Одномісний стандарт №16

  Однокімнатний номер для одномісного розміщення без балкону. Площа номеру - 16 м2.

  У номері: півтораспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халат, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Стандарт №43

  Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на сходову клітку - у парк). Площа номеру - 17 м2.

  У номері: два окремі односпальні ліжка, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Стандарт №31

  Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення без балкону з кондиціонером. Площа номеру - 30 м2.

  У номері: два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), дві приліжкові тумби, розкладний диван, килимове покриття, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Стандарт №12, 14, 21, 22, 24, 37

  Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом (вид на сходову клітку - у парк). Площа номеру - 17 м2 - 25 м2 (№37 - з кондиціонером, видна у двір).

  У номері: два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), дві приліжкові тумби, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Стандарт покращений №11

  Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом (вид на сходову клітку - у парк) та кондиціонером. Площа номеру - 25 м2.

  У номері: два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), дві приліжкові тумби, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Стандарт №45 (2-кімнатний мансарда)

  Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення без балкону з кондиціонером. Площа номеру - 40 м2.

  У номері: спальня - два окремі односпальні ліжка, приліжкова тумба, килимове покриття, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Напівлюкс №32, 33 (2-кімнатний)

  Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом (вид у парк). Площа номеру - 28 м2.

  У номері: спальня - два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Напівлюкс №18, 19, 20, 29, 39 (2-кімнатний)

  Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом з кондиціонером (№29 без кондиціонеру). Площа номеру - 32 м2 - 33 м2. (№18, 29 - вид з вікна у двір; №19, 20, 39 - вид з вікна у парк)

  У номері: спальня - два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Напівлюкс №34 (2-кімнатний)

  Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на сторону бювету). Площа номеру - 41 м2.

  У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.

  Люкс №17, 28, 36 (2-кімнатний)

  Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид у двір). Площа номеру - 39 м2.

  У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: ванна, умивальник, унітаз.

  Люкс з кухнею №15, 25 (3-кімнатний)

  Трикімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на сторону бювету). Площа номеру - 60 м2.

  У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: ванна, біде, умивальник, унітаз.

  Суперлюкс з кухнею №30

  Трикімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на парк). Площа номеру - 88 м2.

  У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор; кухня - мікрохвильова піч, індукційна плита, посуд, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, гідробокс, біде, умивальник, унітаз.

  Ціни

  Для поселення необхідно мати з собою сертифікат про вакцинацію або негативний тест на Covid-19.

  Категорія номеру Кількість кімнат Одномісне розміщення Двомісне розміщення
  (ціна з 1 особи)
  Одномісний стандарт №16 1 1401 -
  Стандарт №43 1 1173 919
  Стандарт №31 1 1619 1142
  Стандарт №12, 14, 21, 22, 24, 37 1 1633 1149
  Стандарт покращений №11 1 1817 1241
  Стандарт №45  2 1421 1043
  Напівлюкс №32, 33 2 2181 1423
  Напівлюкс №18, 19, 20, 29, 39 2 2213 1439
  Напівлюкс №34 2 2337 1501
  Люкс №17, 28, 36 2 2675 1670
  Люкс №38 2 2870 1767
  Люкс з кухнею №15, 25 3 3493 2079
  Суперлюкс №30 4 4359 2512
  Вартість послуг харчування та лікування однакова, незалежно від категорії номеру:
  Лікування 300
  Харчуваня 365
  Консультація лікаря 300

  Додатково у санаторії оплачується туристичний збір у розмірі 12 грн. з особи за добу. Оплата здійснюється в санаторії.

  У вартість путівки включено:

  • проживання в номері вибраної категорії;
  • триразове дієтичне харчування;
  • лікувально-діагностичні процедури згідно призначення лікаря (перелік процедур в розділі "Лікування");
  • користування Wi-Fi;
  • парковка.

  Розрахункова година:

  • заїзд з 00:00
  • виїзд до 00:00

  Оплата за проживання в двомісному номері за третю (та більше) особу проводиться від вартості проживання в номері в залежності від віку:

  • до 7 років - 30% вартості
  • від 7 років до 16 років - 40% вартості
  • від 16 років та дорослі - 50% вартості

  Важлива інформація:

  • процедури відпускаються згідно з призначеннями лікаря в призначенй час
  • в разі невикористання коштів на лікування не з вини санаторію - кошти не повертаються
  • при відпуску процедури дитині присутність одного з батьків обов'язкова
  • відповідальність за поведінку дітей несуть їхні батьки
  • мінеральна вода у санаторій не привозиться. Гості проходять курс питного лікування у центральному бюветі №1 за додаткову оплату. Вартість 1 л води - 24 грн.

  Харчування

  В санаторії "Світязянка" гостям пропонують 3-разове дієтичне збалансоване харчування по типу "заказне". Усі страви дієтичні та поживні, приготовлені зі свіжих та корисних продуктів. 

  Правильний та своєчасний прийом їжі позитивно впливає на самопочуття людини, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту та підвищує ефект від прийому мінеральних вод.

  Харчування відбувається у двох окремих залах з новим ремонтом.

  Лікування

  У санаторії "Світязянка" займаються лікуванням захворюваннь шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи та цукрового діабету.

  В санаторії "Світязянка" проводять лікування за такими напрямками:

  • захворювання нирок - хронічний пієлонефрит, цистит, простатит (в стадії ремісії);
  • сечокам’яна хвороба;
  • стан після дроблення або оперативного видалення каміння сечовидільних шляхів;
  • сечові діатези;
  • хронічний гастрит, дуоденіт, панкреатит;
  • хронічні захворювання стравоходу;
  • хвороби кишківника;
  • захворювання печінки та жовчовивідних шляхів - дискінезія жовчовивідних шляхів, хронічний холецистит та
  • гепатит (в стадії ремісії);
  • цукровий діабет.

  Для гостей пропонують широкий спектр медичних послуг, а саме (перелік процедур входить у вартість путівки):

  • консультація лікарів (терапевта та уролога)
  • мінеральні перозонові ванни
  • мінеральні перлинні ванни
  • мінеральні хвойні ванни
  • сухі вуглекислі ванни
  • лазерний душ
  • квантотерапія
  • електротерапія
  • магнітотерапія
  • інгаляції
  • синглето-киснева терапія з фітосиропом
  • крісло масажне
  • гідромасаж у ванні
  • гідромасаж у гідромасажному боксі
  • підводний душ-масаж
  • пневмовібромасаж
  • масаж (1 одиниця)
  • термотерапія (1,5 год)
  • пресотерапія
  • киснева пінка
  • галотерапія
  • озокеритотерапія

  Зручності

  На території до ваших послуг:
  • Wi-Fi зона
  • Їдальня
  • Бібліотека
  • Консультації лікаря
  • Лікувальна база
  • Масажний кабінет
  • Парковка для автомобілів
  • Тераса
  • Хол для відпочинку
  У номерах до ваших послуг:
  • Wi-Fi
  • Балкон
  • Ванна або душова кабіна
  • Гладильна дошка
  • Електричний чайник
  • Камін
  • Кондиціонер
  • Меблі
  • Набір посуду
  • Набір рушників
  • Праска
  • Санвузол
  • Сушка для речей
  • Тапочки
  • Телевізор
  • Телефон
  • Фен
  • Халати
  • Холодильник
  • Чайний сервіз
  • Шафа для одягу

  Карта

  Санаторій «Світязянка»: вул. Суховоля 23, м. Трускавець, Львівська область, 82200 Україна

  Відповіді на поширені питання

  ✅ Санаторій «Світязянка» знаходиться в парковій зоні поруч з центральним бюветом.

  ✅ В санаторії «Світязянка» проводиться лікування:
  • жовчнокам'яної і сечокам'яної хвороб;
  • печінки, підшлункової залози;
  • нирок і сечових шляхів;
  • кишково-шлункового тракту;
  • цукрового діабету.

  ✅ Вартість путівки в санаторії «Світязянка» від 919 грн за добу для однієї особи, ціна путівки залежить від категорії номеру. Більш детально про вартість путівки можна подивитися в розділі ЦІНИ.

  Відгуки гостей

  avatar
  Отдых в Свитязянке
  25-06-2021 в 19:59

  В июне отдыхала в санатории Свитязянка. Очень понравилось: хорошее месторасположение (возле бювета), комфортные и уютные номера, приветливый и доброжелательный персонал, отличное питание, большой ассортимент мясных и рыбных блюд. А самое главное - ощущаешь себя как дома.

  Написати відгук

  Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  Санаторій «Світязянка» в Трускавці
  Рейтинг: 5 / 5 (2)

  Санаторій «Світязянка» - це архітектурна пам'ятка культури поруч з центральним бюветом.

  Є запитання? Телефонуйте прямо зараз!
  • +38 (097) 430-35-02
  • +38 (095) 405-88-39
  • +38 (073) 432-68-70
  • +38 (03247) 5-08-71
  • info@karpatykruiz.com.ua
  • karpatykruiz

  Рекомендуємо відвідати

  Санаторій «Віктор» в Трускавці
  Трускавець

  Санаторій «Віктор»

  від 1050 грн

  Санаторій «Віктор» розташований в курортному місті Трускавець і розрахований на 144 відпочиваючих.

  Детальніше
  Санаторій «Арніка» в Трускавці
  Трускавець

  Санаторій «Арніка»

  від 850 грн

  Санаторій «Арніка» розташований в парковій зоні Трускавця, це комфортне місце для відпочинку і лікування.

  Детальніше
  Санаторій «Лісова пісня» в Трускавці
  Трускавець

  Санаторій «Лісова пісня»

  від 1250 грн

  Санаторій «Лісова Пісня» пропонує відпочиваючим комфортне розміщення.

  Детальніше
  Санаторій «Кришталевий палац» в Трускавці
  Трускавець

  Санаторій «Кришталевий палац»

  від 930 грн

  Санаторій «Кришталевий палац» розташований в центральній частині Трускавця.

  Детальніше
  Є запитання ? Ми Вам перетелефонуємо